godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj959
Wczoraj1240
Ogółem1695630
Twoje IP:54.225.26.44
Aktualności
Dzielimy się wiedzą PDF Drukuj Email
Niedziela, 25 Luty 2018

Uczniowie klasy Ia i IIIa w bieżącym roku szkolnym realizują projekt „Eksperci Programowania” pod opieką wychowawczyń: Urszuli Podgórnej-Miszczak (Ia) i  Jolanty Ćwirty (IIIa). Starsi uczniowie z klasy trzeciej wystąpili w roli trenerów młodszych kolegów. Uczniowie klasy pierwszej z radością poznawali tajniki programowania przekazywane im w formie wspólnej zabawy. Pierwszoklasiści chłonęli wiedzę, którą posiadają już ich starsi koledzy. Trzecioklasiści świetnie się sprawdzili w roli nauczycieli. Wspólna nauka okazała się przyjemna i była okazją do integracji.

 
Sukces w konkursie wiedzy o polskich powstaniach PDF Drukuj Email
Niedziela, 25 Luty 2018

22 lutego siedmioro uczniów naszej szkoły: Mikołaj Kalisz, Mikołaj Koziej, Mateusz Myszak, Maciej Pasik z klasy VI oraz Magdalena Bednarczyk, Amelia Niedźwiadek i Julia Pasieczna z klasy III gimnazjum brało udział w zmaganiach konkursowych na temat polskich powstań narodowych XIX wieku.

Więcej…
 
Regulamin rekrutacji do klas pierwszych PDF Drukuj Email
Czwartek, 22 Luty 2018
Regulamin rekrutacji do klas pierwszych w Szkole Podstawowej 
im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej
w roku szkolnym 2018/2019

Na podstawie ustawy  z dnia 14 grudnia 2016r. Prawo oświatowe (Dz. U.  z 2017 r. poz. 59 z poźn. zm.) oraz Statutu Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Siennicy Nadolnej ustala się co następuje:
Więcej…
 
Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej mistrzyniami powiatu w piłce siatkowej PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Luty 2018

Sześć drużyn wzięło udział w mistrzostwach powiatu krasnostawskiego w piłce siatkowej dziewcząt szkół podstawowych.  Zwyciężyły uczennice z Siennicy Nadolnej i tym samym powtórzyły sukces z ubiegłego roku. Zawody rozegrano w SP nr 4 w Krasnymstawie i MOSIR. W finale SP z Siennicy Nadolnej pokonała dziewczęta z SP Łopiennik 2:1. Zwycięska drużyna grała w składzie: Cichomska Martyna, Cimek Paulina, Chwała Patrycja, Demczuk Agata, Głowala Oliwia, Kaluźniak Zuzanna, Niedźwiadek Amelia, Palonka Joanna, Szambelan Angelika, Wach Martyna. Opiekunem drużyny jest Mirosław Berbeć. 1 marca 2018 r. dziewczęta z Siennicy Nadolnej będą reprezentowały powiat krasnostawski w półfinale wojewódzkim w Tomaszowie Lubelskim. 
 
Zimowe szaleństwa na śniegu PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Luty 2018

Korzystając z zimowej aury 16 lutego  uczniowie klasy IV a i VI wybrali się na stok narciarski do Bobliwa. Świetne tego dnia warunki pogodowe sprawiły, że jazda na nartach i wyścigi saneczkowe sprawiły naszym uczniom dużo radości. 

 
Kocham Cię Babciu, kocham Cię Dziadziu PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Luty 2018

 

W piątek 16 lutego 2018 r. klasa Ib edukacji wczesnoszkolnej  uroczyście świętowała Dzień Babci i Dziadka. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek, a uczniowie, pod opieką wychowawczyni Elżbiety Kasperek, część artystyczną i własnoręcznie wykonane pachnące upominki.

Więcej…
 
Prezentacja oferty edukacyjnej powiatu PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19 Luty 2018

Dnia 14 lutego trzecie klasy gimnazjum uczestniczyły w drugim Powiatowym Walentynkowym Pikniku Edukacyjnym zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe.  Uczniowie mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok 2018/2019 szkół działających w powiecie krasnostawskim.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack