godlo.jpg

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj460
Wczoraj1414
Ogółem1472636
Twoje IP:54.81.238.157
Aktualności
Wiem kim jestem, wiem kim zostanę PDF Drukuj Email
Czwartek, 03 Sierpień 2017
Więcej…
 
Podziękowanie za Wasz Dar Serca PDF Drukuj Email
Sobota, 24 Czerwiec 2017
 
Podsumowanie na zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Piątek, 23 Czerwiec 2017

Za nami kolejny rok szkolny. Serdecznie pożegnaliśmy absolwentów, z pozostałymi uczniami spotkamy się we wrześniu. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła dyrektor szkoły Małgorzata Policha. Zwróciła się do uczniów, rodziców i nauczycieli ze słowami podziękowań za wytężoną pracę w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Wyróżniła tych uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, uczestniczyli w konkursach, reprezentowali szkołę na zawodach sportowych, angażowali się w działania społeczne.

Więcej…
 
Spotkanie w Urzędzie Gminy PDF Drukuj Email
Czwartek, 22 Czerwiec 2017

W dniu 22 czerwca w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie laureatów konkursów z Wójtem Gminy Krasnystaw Januszem Korczyńskim. W spotkaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele sprawujący nad nimi opiekę oraz dyrektorzy szkół: Gimnazjum Nr 1 w Siennicy Nadolnej Małgorzata Policha, Nr 5 w Krupem Henryk Długosz i Nr 3 w Krasnymstawie Danuta Bąk. Wśród 5 uczniów dwaj to laureaci konkursu chemicznego: Norbert Kaluźniak i Karol Chudziak. Zbigniew Rzemieniuk - opiekun laureatów konkursu chemicznego otrzymał podziękowanie, a uczniowie gratulacje i upominki rzeczowe.

Więcej…
 
Wycieczka do ZOOM Natura PDF Drukuj Email
Środa, 21 Czerwiec 2017

W pierwszy dzień lata uczniowie klasy IV wybrali się na wycieczkę do Parku Rekreacji ZOOM Natura w Janowie Lubelskim. Wizytę rozpoczęli od Parku Linowego, po krótkim przeszkoleniu rozpoczęli pokonywanie tras z przeszkodami o różnym stopniu trudności.

Więcej…
 
XI Pokazy chemiczne PDF Drukuj Email
Środa, 21 Czerwiec 2017

Tradycyjnie już od wielu lat w szkole organizowane są pokazy doświadczeń chemicznych. Tym razem była to też okazja do świętowania sukcesu naszego ucznia Norberta Kaluźniaka, laureata konkursu chemicznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Norbert otrzymał od nauczyciela chemii Zbigniewa Rzemieniuka pamiątkowe wieczne pióro oraz dyplom i nagrodę książkową.

Więcej…
 
Życzenie od Rady Rodziców PDF Drukuj Email
Środa, 21 Czerwiec 2017
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack