godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj875
Wczoraj1177
Ogółem1369300
Twoje IP:54.163.61.66
Aktualności
Legendy ziemi krasnostawskiej PDF Drukuj Email
Wtorek, 30 Maj 2017

29 maja w Bibliotece Powiatowej w Krasnymstawie odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu „Legendy ziemi krasnostawskiej”. Praca plastyczna „Królewski błazen w Krasnymstawie” naszej uczennicy klasy IV Anity Grabowskiej została zakwalifikowana na wystawę.

Gratulujemy sukcesu.

 
Sukces w konkursie historycznym PDF Drukuj Email
Sobota, 27 Maj 2017

 

26 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej uroczyście podsumowano XII edycję Powiatowego Konkursu Historycznego „Ocalmy naszą przeszłość”. Z dumą informujemy, że prace naszych uczennic z klasy I gimnazjum zostały nagrodzone w kategorii prac zespołowych szkół gimnazjalnych.

Więcej…
 
Pierwszoklasiści czytelnikami PDF Drukuj Email
Sobota, 27 Maj 2017

 

W piątkowe przedpołudnie 26.05.2017 r. grono sympatyków szkolnej biblioteki powiększyło się o uczniów klasy pierwszej SP. W tym dniu pierwszoklasiści uroczyście zostali pasowani na czytelników. Zanim złożyli przyrzeczenie i otrzymali z rąk dyrektor Małgorzaty Polichy drobne upominki, mieli okazję do spotkania z bohaterami książek, których rozpoznawali i wymieniali znane tytuły bajek i baśni. Przebywając w krainie wyobraźni uczniowie uczestniczyli we wspólnej zabawie i przyswajali zasady postępowania z książkami.

Więcej…
 
Nasz gość – Tomasz Fornalski PDF Drukuj Email
Sobota, 27 Maj 2017

W ramach działań w zakresie edukacji zawodowej uczniowie naszego gimnazjum mieli okazję poznać pracę komornika sądowego. 25 maja gościliśmy Tomasza Fornalskiego, komornika przy Sądzie Rejonowym w Krasnymstawie. Gość, absolwent naszej szkoły, mówił o funkcjonowaniu kancelarii, domenie pracy komorników i drodze zawodowej.

 
Wodna lekcja wychowania fizycznego PDF Drukuj Email
Czwartek, 25 Maj 2017
 
W ramach uatrakcyjniania lekcji wychowania fizycznego, 25 maja uczniowie klasy IV realizowali te zajęcia w Chełmskim Parku Wodnym. Czwartoklasiści doskonalili swoje umiejętności w pływaniu.
Więcej…
 
IV Festiwal KMO Polski Wschodniej PDF Drukuj Email
Wtorek, 23 Maj 2017

W dniu 19 maja 2017 roku. 9 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Krasnymstawie z „Klubu Młodego Chemika”  wraz z  opiekunem Danutą Hus i 6 uczniów ze Szkoły Podstawowej w Siennicy Nadolnej z Klubu Młodego Odkrywcy „Chemicy” ze swym opiekunem Zbigniewem Rzemieniukiem uczestniczyło w IV Festiwalu KMO Polski Wschodniej.

Festiwal odbywał się w Depułtyczach w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Uczniowie prezentowali po kilka doświadczeń chemicznych. Głównymi odbiorcami tych pokazów były przedszkolaki z chełmskich przedszkoli, a także uczniowie szkół i studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie oraz zaproszeni goście.

Więcej…
 
8 Turniej chemiczny PDF Drukuj Email
Środa, 17 Maj 2017

W dniu 16 maja 2017 r. w naszym gimnazjum odbył się etap okręgowy VIII Lubelskiego Turnieju Chemicznego. W turnieju w całym województwie wzięło udział 39 drużyn tj. łącznie 117 uczniów z klas I, II i III.


Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack