godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj423
Wczoraj973
Ogółem1606922
Twoje IP:54.196.38.114
Aktualności
Ratownicy w szkole PDF Drukuj Email
Piątek, 26 Styczeń 2018

24 stycznia młodzież naszej szkoły brała udział w warsztatach udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadzili studenci Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, ratownicy z Wojewódzkiego Sztabu Ratownictwa w Lublinie: Izabela Koguc, Paulina Mirosław, Patryk Kuryła, Adam Mazur. W niezwykle potrzebnej lekcji brali udział uczniowie klas IV-VII SP i II-III gimnazjum.

Więcej…
 
Babciom, Dziadkom - najlepsze życzenia PDF Drukuj Email
Piątek, 26 Styczeń 2018

 

Obchody Dnia Babci i Dziadka to jedna z najsympatyczniejszych uroczystości w kalendarzu szkolnym i okazja, by wyrazić uczucia tym, którzy kochają bezwarunkowo.

Więcej…
 
Talent wokalny Patrycji doceniony! PDF Drukuj Email
Sobota, 20 Styczeń 2018

  

19 stycznia w Krasnostawskim Domu Kultury odbył się finał konkursu „The Voice of Głowacki” organizowanego przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Krasnymstawie.  Mamy zaszczyt poinformować, że spośród ośmiu solistów najlepsza okazała się Patrycja Chwała, nasza uczennica, która talent wokalny od kilku lat szlifuje pod okiem Krzysztofa Darmochwała.

Więcej…
 
Bliskie spotkanie z historią PDF Drukuj Email
Czwartek, 18 Styczeń 2018

18 stycznia nasi uczniowie brali udział w pokazie historycznym pod tytułem „Staropolski sarmatyzm i epoka szlachecka” Grupy Artystycznej „Rekonstrukto”. Podczas niecodziennej lekcji historii zaprezentowano strój szlachecki, można było poznać obyczaje epoki szlacheckiej. starsi uczniowie dowiedzieli się czym był sarmatyzm.

Więcej…
 
Laureaci „Spotkań z kolędą” PDF Drukuj Email
Czwartek, 18 Styczeń 2018

Gratulacje dla grupy naszych artystów, którzy zostali laureatami XIV Spotkań z kolędą „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. 

 
STOP cyberprzemocy! PDF Drukuj Email
Czwartek, 18 Styczeń 2018

  

O zagrożeniach wynikających z nieodpowiednich zachowań w sieci mówił podczas spotkania z dziećmi i młodzieżą naszej szkoły dzielnicowy Paweł Jaźwiński.

Więcej…
 
Młodzi eksperci programowania PDF Drukuj Email
Sobota, 06 Styczeń 2018

 

Uczniowie klasy IIIa pod kierunkiem Jolanty Ćwirty uczestniczą w projekcie „Eksperci programowania” i uczą się podstaw informatyki i programowania, twórczego rozwiązywania problemów oraz pracy zespołowej. Wykorzystując zestawy klocków LEGO WeDo 2.0.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack