godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj94
Wczoraj1182
Ogółem1858845
Twoje IP:18.206.175.155
Aktualności
Wycieczka do Lublina PDF Drukuj Email
Sobota, 13 Październik 2018

9 października uczniowie klas IIa, IIb i III pojechali na wycieczkę do Lublina, by zwiedzić Muzeum Wsi Lubelskiej i Starówkę. W skansenie przewodnicy opowiadali dzieciom o życiu mieszkańców dawnej wsi i ich ciężkiej pracy. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jakże różne od dzisiejszych, są dawne narzędzia rolnicze. Z ciekawością oglądali  wiejskie zagrody i miejskie zabudowania. Poznali warsztat pracy kowala, młynarza, sklepikarza, fryzjera i innych rzemieślników.

Druga część wycieczki to spacer po Starówce Lubelskiej - dzieci podziwiały piękno jej architektury. Najbardziej zachwyciły: Zamek Lubelski, Brama Krakowska, deptak na Krakowskim Przedmieściu oraz piękna fontanna na Placu Litewskim. Moc wrażeń i piękna pogoda sprawiły, że wyjazd okazał się niezwykle udany.

Nasze dzieci zostały pochwalone przez przewodników muzeum oraz pana kierowcę za kulturalne zachowanie. Tak trzymać!

 
14 Października Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Piątek, 12 Październik 2018
 
Szachiści z klasy drugiej PDF Drukuj Email
Czwartek, 11 Październik 2018

Szachy rozwijają logiczne myślenie, zmuszają do koncentracji. Uczniowie klasy II a próbują opanować tajniki tej gry z pomocą starszych kolegów z klasy V b.

 
Włącz się do świata cyfrowego! PDF Drukuj Email
Czwartek, 11 Październik 2018
 
Jesienne ludziki PDF Drukuj Email
Sobota, 06 Październik 2018

Jesień zawitała do klasy II a. Uczniowie wykonali z jej darów fantastyczne ludziki.

 
Czytamy ze Słodziakami PDF Drukuj Email
Sobota, 06 Październik 2018

W miniony poniedziałek w naszej szkole odbył się „Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania” z Gangiem Słodziaków.  W imprezie, która odbyła się na holu szkoły, uczestniczyły wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej. Książkę o przygodach bohaterów z lasu czytali uczniowie klasy VII oraz nauczyciele. Czytane teksty zostały wzbogacone odgłosami lasu. Celem akcji było rozbudzenie wśród uczniów ciekawości czytelniczej i wyrobienie nawyku codziennego czytania. Kontynuacją tej akcji będzie udział chętnych czytelników w konkursie edukacyjnym „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków”.

 
Piknik klasy III PDF Drukuj Email
Sobota, 06 Październik 2018
Korzystając z pięknej pogody klasa III wraz z wychowawczynią i rodzicami zorganizowała piknik rodzinny z okazji Dnia Pieczonego Ziemniaka. Oczywiście było ognisko, pieczone kiełbaski i ziemniaki, wspólne zabawy i mecz piłki nożnej. Rodzice mieli okazję do spędzenia czasu ze swoimi pociechami i do odpoczynku, a dzieci mogły integrować się poprzez zabawę i wspólne spędzenie wolnego czasu. Wszyscy byli bardzo zadowoleni z tak przyjemnego piątkowego popołudnia.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack