godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj875
Wczoraj1177
Ogółem1369300
Twoje IP:54.163.61.66
Aktualności
Zielona szkoła – Krasnobród 2017 PDF Drukuj Email
Wtorek, 06 Czerwiec 2017

W dniach 31 maja-2 czerwca 2017 r. klasa IIIa edukacji wczesnoszkolnej pod opieką nauczycielek Elżbiety Kasperek i Beaty Gołębiowskiej wyjechała na zieloną szkołę do Krasnobrodu.
Zielona szkoła to forma realizacji programu nauczania w szkole w trakcie kilkudniowego wyjazdu edukacyjno-wypoczynkowego całego oddziału wraz z nauczycielami do miejscowości posiadających walory przyrodnicze lub uzdrowiskowe.

Więcej…
 
Wodne atrakcje PDF Drukuj Email
Wtorek, 06 Czerwiec 2017

5 czerwca kolejna grupa naszych uczniów odwiedziła Chełmski Park Wodny. Tym razem wyjazd zorganizowano dla piąto- i szóstoklasistów, którzy podczas intensywnego korzystania z licznych atrakcji, doskonalili umiejętności pływackie i sprawność fizyczną.

 
Krasnostawska Gra Miejska PDF Drukuj Email
Niedziela, 04 Czerwiec 2017

 

Dnia 2 czerwca w Krasnymstawie odbyła się IV Filmowa Gra Miejska pod hasłem „Szlakiem komedii" zorganizowana przez II LO im. Cypriana Kamila Norwida. Brały w niej udział uczennice I klasy gimnazjum: Agata Demczuk, Julia Korchut, Oliwia Korchut, Łucja Kubina i Amelia Wach.

Więcej…
 
To był Wasz dzień – Dzień Dziecka PDF Drukuj Email
Niedziela, 04 Czerwiec 2017

 

Na ten dzień czekają wszystkie małe i duże dzieci. 1 czerwca w naszej szkole świętowaliśmy od rana. Były spotkania przy ogniskach, wycieczki do lasu, rajdy rowerowe, zabawy. Pojawiło się dużo uśmiechów i radości.

 
Gminna rywalizacja sportowa PDF Drukuj Email
Niedziela, 04 Czerwiec 2017

Tradycyjnie na przełomie maja i czerwca do rywalizacji w kilku dyscyplinach sportowych stają uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Krasnystaw.W tym roku zawody odbyły się 30 i 31 maja na stadionie w Siennicy Nadolnej.

 
Młodzi plastycy nagrodzeni PDF Drukuj Email
Piątek, 02 Czerwiec 2017

 

Szkoła Podstawowa w Zemborzycach Tereszyńskich doceniła plastyczny talent naszych uczniów i nagrodziła ich w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym dla szkół imienia księdza Jana Twardowskiego.  31 maja 2017 r. Kornelia Femiak z klasy II b odebrała główną nagrodę, a prace Andżeliki Grzywaczewskiej i Daniela Szymaniaka z klasy II a zostały  wyróżnione.

Ogromne gratulacje dla uczniów, ich rodziców i opiekunów.

 
Zaproszenie do udziału w konkursie PDF Drukuj Email
Środa, 31 Maj 2017

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs czytelniczy dla klas IV-VI i I-III gimnazjum. Wymieńcie jak najwięcej  tytułów książek, których bohaterami są postaci prezentowane  w szkolnej bibliotece. Listę książek i bohaterów napisaną na komputerze w wersji papierowej  trzeba złożyć w bibliotece. Najobszerniejsze wykazy zostaną nagrodzone atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy!

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack