godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 41 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj873
Wczoraj1177
Ogółem1369298
Twoje IP:54.163.61.66
Aktualności
Wsiąść do pociągu... PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 12 Czerwiec 2017

5 czerwca uczniowie klasy I, IIa i IIb pojechali na wycieczkę do Zamościa. Zwiedzili Starówkę,wykonali samodzielnie lizaki w Manufakturze słodyczy „Tęcza”, podziwiali zamojskie fortyfikacje i zwiedzili Ogród Zoologiczny. Dodatkową atrakcją była podróż szynobusem, ponieważ większość dzieci miała okazję jechać pociągiem pierwszy raz.

 
Dzień Patrona - święto szkoły PDF Drukuj Email
Piątek, 09 Czerwiec 2017

W czerwcu obchodzimy szczególne dla  społeczności szkolnej święto. To dzień poświęcony patronowi szkoły, poecie i wyjątkowemu człowiekowi, księdzu Janowi Twardowskiemu.

Film z części artystycznej.

Więcej…
 
Na szczęście to tylko ćwiczenia… PDF Drukuj Email
Środa, 07 Czerwiec 2017

Wtorek, 6 czerwca 2017 r., godzina 10.00. W szkole rozlega się sygnał dźwiękowy informujący o zagrożeniu pożarowym. To alarm wzywający do opuszczenia budynku. W szkole rozpoczyna się ewakuacja. Wszyscy uczniowie i pracownicy, zgodnie z planem ewakuacji w przypadku zagrożenia, opuszczają budynek szkoły i udają się na boisko.

Więcej…
 
Must be English PDF Drukuj Email
Środa, 07 Czerwiec 2017
 

Znajomość języka angielskiego to konieczność. Hasło to było motywem przewodnim imprezy „Must be English”, która odbyła się w naszej szkole 6 czerwca 2017 roku. Program rozpoczęła prezentacja projektu edukacyjnego pt. „British or American English – what's the difference?”

Więcej…
 
Mistrzowie Matematyki PDF Drukuj Email
Środa, 07 Czerwiec 2017

6 czerwca w naszej szkole odbył się I Szkolny Konkurs „Mistrz Matematyki” dla klas IV-VI szkoły podstawowej. Do rywalizacji przystąpiło 12 uczniów, mieli oni do rozwiązania zadania dostosowane do swojej kategorii wiekowej: z klasy VI;

Więcej…
 
W sercu Roztocza PDF Drukuj Email
Środa, 07 Czerwiec 2017

Uczniowie klasy IIIb 6 czerwca odwiedzili Krasnobród – piękne, pełne niezwykłych atrakcji miejsce. Wycieczkę rozpoczęli od wspinaczki na wieżę widokową. Było warto. Krajobraz widziany z góry zachwycił. Następnie odwiedzili Kaplicę na Wodzie, gdzie oprócz obiektów sakralnych można obserwować wypływającą ze źródła wodę, podziwiali bogate zbiory muzealne, które przybliżyły dzieciom wygląd narzędzi używanych w gospodarstwie, ale także bogactwo flory i fauny Roztocza.

Więcej…
 
X Konkurs Przysłów Niemieckich PDF Drukuj Email
Wtorek, 06 Czerwiec 2017

O tym, że gimnazjaliści z naszej szkoły chętnie uczą się języków obcych niech świadczy fakt, że wystarczyły tylko 2 miesiące, aby szkolna reprezentacja w składzie Agata Demczuk, Julia Korchut i Oliwia Korchut biegle opanowała 100 przysłów niemieckich, co pozwoliło im zająć I miejsce w dziesiątej edycji Konkursu Przysłów Niemieckich, organizowanego przez Zespół Nr 5 Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Krupem. Udział w nim wzięli uczniowie gimnazjów z Powiatu Krasnystaw.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack