godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj874
Wczoraj1177
Ogółem1369299
Twoje IP:54.163.61.66
Aktualności
„I Ty możesz zostać Olimpijczykiem 2017” PDF Drukuj Email
Niedziela, 01 Październik 2017

W dniach 11-16 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie edukacyjnym organizowanym przez Uniwersytet Warszawski i Polskie Towarzystwo Chemiczne, a finansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „I Ty możesz zostać Olimpijczykiem”. Oprócz naszej reprezentacji w warsztatach uczestniczyli uczniowie z 7 szkół:  w Miliczu, Brwinowie, Wróblińcu, Bogatyni z Dolnego Śląska, z Hańska, Pionek i Krasnegostawu. Z naszej szkoły uczestniczyli: Anna Olech, Jakub Walczyński i Bartosz Zduńczuk wraz z opiekunem nauczycielem chemii Zbigniewem Rzemieniukiem.

Więcej…
 
Miejsce pamięci – Majdanek PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 18 Wrzesień 2017

15 września 2017 r. nasi gimnazjaliści z klas trzecich odwiedzili dawny niemiecki obóz koncentracyjny na Majdanku. Uczniowie poznali historię obozu, przewodniczka opowiadała o warunkach życia w okupacyjnej rzeczywistości, powoływała się na wspomnienia więźniów, którym udało się przetrwać obozową gehennę. Uczniowie obejrzeli  najważniejsze obiekty związane z funkcjonowaniem KL Lublin i zwiedzili wystawę „Więźniowie Majdanka”.

 
Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018? PDF Drukuj Email
Wtorek, 12 Wrzesień 2017

Przed nami nowy rok szkolny, w którym wprowadzamy zaplanowane wcześniej zmiany w polskiej oświacie, oczekiwane przez rodziców, nauczycieli, uczniów i samorządowców.

Reforma edukacji wychodzi naprzeciw potrzebom większości Polaków, którzy chcą szkoły nowoczesnej, a jednocześnie silnie zakorzenionej w naszej tradycji. Zmiany są przemyślane i zaplanowane na wiele lat.

Więcej…
 
Wiem kim jestem, wiem kim zostanę PDF Drukuj Email
Czwartek, 03 Sierpień 2017
Więcej…
 
Podziękowanie za Wasz Dar Serca PDF Drukuj Email
Sobota, 24 Czerwiec 2017
 
Podsumowanie na zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Piątek, 23 Czerwiec 2017

Za nami kolejny rok szkolny. Serdecznie pożegnaliśmy absolwentów, z pozostałymi uczniami spotkamy się we wrześniu. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła dyrektor szkoły Małgorzata Policha. Zwróciła się do uczniów, rodziców i nauczycieli ze słowami podziękowań za wytężoną pracę w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy. Wyróżniła tych uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce, uczestniczyli w konkursach, reprezentowali szkołę na zawodach sportowych, angażowali się w działania społeczne.

Więcej…
 
Spotkanie w Urzędzie Gminy PDF Drukuj Email
Czwartek, 22 Czerwiec 2017

W dniu 22 czerwca w Urzędzie Gminy odbyło się spotkanie laureatów konkursów z Wójtem Gminy Krasnystaw Januszem Korczyńskim. W spotkaniu wzięli udział uczniowie, nauczyciele sprawujący nad nimi opiekę oraz dyrektorzy szkół: Gimnazjum Nr 1 w Siennicy Nadolnej Małgorzata Policha, Nr 5 w Krupem Henryk Długosz i Nr 3 w Krasnymstawie Danuta Bąk. Wśród 5 uczniów dwaj to laureaci konkursu chemicznego: Norbert Kaluźniak i Karol Chudziak. Zbigniew Rzemieniuk - opiekun laureatów konkursu chemicznego otrzymał podziękowanie, a uczniowie gratulacje i upominki rzeczowe.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack