godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 115 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2061
Wczoraj2433
Ogółem2155016
Twoje IP:54.81.220.239
Aktualności
Wielkanocne palmy PDF Drukuj Email
Aktualności
Czwartek, 04 Kwiecień 2019

Uczniowie klasy II a i III wzięli udział w zorganizowanych przez GCK warsztatach prowadzonych przez Annę Krzyżanowską. Z różnych materiałów przyrodniczych, każde dziecko, pod czujnym okiem pani Ani, mogło samodzielnie przygotować swoją wielkanocną palmę. Zajęcia były bardzo ciekawe. Rozwijały sprawności artystyczne i manualne u uczniów. Jednocześnie pani Ania zaznajomiła dzieci z nazwami roślin wykorzystanych do zrobienia palmy. Uczniowie pracowali z wielkim zapałem.  Wrócili do szkoły z pięknymi palmami i satysfakcją, że udało im się je wykonać. Gorąco dziękujemy za zorganizowanie tak wspaniałych warsztatów dyrektor GCK Dorocie Rybczyńskiej i prowadzącej Annie Krzyżanowskiej.

 
IV Powiatowy Konkurs Wiedzy i Umiejętności z Języka Niemieckiego PDF Drukuj Email
Aktualności
Czwartek, 04 Kwiecień 2019

roje uczniów naszej szkoły: Julia i Oliwia Korchut z klasy III gimnazjum oraz Mikołaj Kalisz z klasy VII wzięło udział w Powiatowym Konkursie Wiedzy i Umiejętności z Języka Niemieckiego, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Gorzkowie.

Konkurs polegał  na rozwiązaniu testu wiedzowego z zakresu słownictwa i gramatyki niemieckiej oraz ułożeniu z wylosowanych puzzli i rozpoznaniu 5 symboli, rysunków, zdjęć związanych z krajami niemieckojęzycznymi. Dodatkowo liczył się czas zgłoszenia. Po podsumowaniu wyników okazało się, że nasi reprezentanci zajęli dobre miejsca: IV, V i VIII. W konkursie wzięło udział 34 uczestników.

Naszych uczniów do konkursu przygotowała nauczycielka języka niemieckiego Renata Olida.

 

 
Pierwszy Dzień Wiosny PDF Drukuj Email
Aktualności
Sobota, 23 Marzec 2019
 
„Śpiewaj, śpiewaj i graj…” PDF Drukuj Email
Aktualności
Sobota, 23 Marzec 2019

W dniu 22 marca w sali widowiskowej KDK odbyły się eliminacje Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewaj, śpiewaj i graj… ”. Naszą szkołę reprezentowały: Agata Demczuk, Nikola Jarosz i Zosia Nowacka. Talent dziewczyn został doceniony, wszystkie wróciły z wyróżnieniem.

Gratulujemy Wam sukcesu.

 
„Zimowy Przyjaciel Zwierząt” PDF Drukuj Email
Aktualności
Środa, 20 Marzec 2019

Pod takim hasłem odbył się wojewódzki konkurs plastyczny, którego organizatorem był Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców spośród 1412 prac nadesłanych ze 162 placówek edukacyjnych oraz prac indywidualnych. Wśród grona laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły Sara Walczyńska z klasy I. W swojej pracy pokazała, że doskonale wie, jak należy pomagać zimą zwierzętom i czyni to na miarę swoich możliwości.

Sarze serdecznie gratulujemy.


 
Przyroda w obiektywie PDF Drukuj Email
Aktualności
Środa, 20 Marzec 2019

20 marca w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Siennicy Różanej odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „Leśny album”. Nasze uczennice Julia i Oliwia Korchut wróciły z uroczystości z wyróżnieniami.

Gratulacje.

 
Rozmowy o bezpieczeństwie podczas prac rolniczych PDF Drukuj Email
Aktualności
Środa, 20 Marzec 2019

W środę 13 marca uczniowie klas I-III edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w spotkaniu z pracownikiem reprezentującym Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Krasnymstawie.

Dzieci zostały zapoznane z hasłem tegorocznego ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”. Obejrzały film edukacyjny o rodzinie Porażków. Ukazał on w bardzo obrazowy sposób ogrom niebezpieczeństw czyhających na najmłodszych mieszkańców wsi, nieprzestrzegających zasad zachowania w pobliżu maszyn i urządzeń rolniczych. Uczniowie dowiedzieli się, jak należy postępować w sytuacjach, gdy do pracy w gospodarstwie używane są różnego rodzaju maszyny rolnicze. Na zakończenie pracownik KRUS zachęcił do wykonania prac plastycznych oraz wręczył broszury, w których znalazły się między innymi opowiadania obrazujące temat spotkania.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack