godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 137 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1022
Wczoraj1240
Ogółem1695693
Twoje IP:54.225.26.44
Aktualności
Bliska historia – wyjazd na Majdanek PDF Drukuj Email
Niedziela, 23 Wrzesień 2018

19 września uczniowie klasy ósmej i trzeciej gimnazjum odwiedzili były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny na Majdanku w Lublinie.

 
Debata Oświatowa Gminy Krasnystaw PDF Drukuj Email
Niedziela, 23 Wrzesień 2018

18 września w naszej szkole gościliśmy uczestników I Debaty Oświatowej Gminy Krasnystaw. Została ona zorganizowana w ramach uczestnictwa w projekcie „Wsparcie kadry jednostek samorządu terytorialnego w zarządzaniu oświatą ukierunkowane na rozwój kompetencji kluczowych uczniów”. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Urzędu Gminy Krasnystaw, rodzice, nauczyciele i uczniowie gminnych szkół. Reprezentantami naszej placówki byli rodzice – Agnieszka Kalisz i Magdalena Sawa, nauczyciele – dyrektor Małgorzata Policha, Beata Gołębiowska i Beata Wrońska oraz uczniowie – Mikołaj Kalisz i Łucja Kubina.

Podczas spotkania pracowano nad zagadnieniami dotyczącymi oświaty a młodzież przedstawiała swoją wizję szkoły – szkoły marzeń.

 
Sezon na ogniska rozpoczęty PDF Drukuj Email
Niedziela, 23 Wrzesień 2018
Warto przyjemnie rozpocząć nowy rok szkolny, a że wrzesień jest teraz wyjątkowo ciepły i pogodny, można to wykorzystać i spędzić czas na świeżym powietrzu w gronie koleżanek i kolegów. Uczniowie klasy siódmej już zorganizowali ognisko klasowe. Piekli kiełbaski, ziemniaki i aktywnie wykorzystali letnie przedpołudnie.
 
 
„Pokoloruj swój świat” – konkurs dla uczniów szkół podstawowych PDF Drukuj Email
Środa, 05 Wrzesień 2018
 
Samorząd Województwa Lubelskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych z naszego regionu do udziału w  konkursie plastycznym Pokoloruj swój Świat. Zadaniem uczestników jest wykonanie plakatu ukazującego zanieczyszczenia cywilizacyjne oraz promującego zrównoważony rozwój. Autorzy najciekawszych prac zostaną nagrodzeni tabletami, smartfonami i aparatami fotograficznymi ufundowanymi ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.
Więcej…
 
To oni - najlepsi PDF Drukuj Email
Sobota, 23 Czerwiec 2018
Z najwyższymi wynikami rok szkolny 2017/2018 w naszej szkole zakończyli:
Więcej…
 
Rowerem po okolicy PDF Drukuj Email
Sobota, 23 Czerwiec 2018

Ostatnie dni roku szkolnego do dobra okazja, by zwiedzić okolicę, dlatego chętni uczniowie z klasy V i VI wybrali się na rajd rowerowy. Trasa wycieczki wiodła przez: Krasnystaw, Stężycę Nadwieprzańską, Łopiennik Nadrzeczny, Borowicę, Żulin, Bzite. Łącznie uczniowie, pod opieką Dariusza Dubaja i Jacka Kwietnia, pokonali trasę ok. 30 km, wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

 
Uroczyste zakończenie roku szkolnego PDF Drukuj Email
Piątek, 22 Czerwiec 2018

Dzisiaj, razem ze wszystkimi uczniami i rodzicami, zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Ten dzień to jednocześnie radość z powodu rozpoczynających się wakacji, ale też smutek, ponieważ po kilku latach rozstajemy się z uczniami, którzy kończą szkołę.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Joomla Templates by Joomlashack