godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 111 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2055
Wczoraj2433
Ogółem2155010
Twoje IP:54.81.220.239
Sportowy tydzień PDF Drukuj Email
Sukcesy - Zawody sportowe
W ostatnim tygodniu w naszej szkole odbywała się rywalizacja drużyn gimnazjalnych w piłce siatkowej.
8 lutego odbył się XIV Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Gimnazjum o Puchar Dyrektora Zespołu. Drużyna Gimnazjum z Siennicy Nadolnej w składzie: Patrycja Chwała, Martyna Cichomska, Paulina Cimek, Agata Demczuk, Oliwia Głowala, Amelka i Francesca Niedźwiadek, Joanna Palonka, Martyna Wach i Ania Woźniak zajęła I miejsce. To już drugie z rzędu zwycięstwo dziewcząt z Siennicy Nadolnej w turnieju powiatowym w piłce siatkowej. W grudniu nasze zawodniczki wygrały turniej powiatowy w Kraśniczynie. Opiekunem drużyny jest Mirosław Berbeć.
W piątek 10 lutego Gminnej Gimnazjadzie Piłki Siatkowej rywalizowali chłopcy. Adrian Franczak, Dawid Kalisiewicz, Kuba Kudła, Paweł Margola, Hubert Minicki, Przemek Ostrowski, Kacper Patyk, Wiktor Słotwiński i Damian Szambelan zajęli III miejsce.
Gratulacje.
Więcej zdjęć po kliknięciu w poniższe zdjęcie.

 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack