godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 73 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj418
Wczoraj1555
Ogółem1920099
Twoje IP:34.228.42.25
VII Lubelski Turniej Chemiczny – etap okręgowy. 2015/2016 PDF Drukuj Email
11 maja w naszej szkole odbył się okręgowy etap VII Lubelskiego Turnieju Chemicznego. Równolegle chemiczne zmagania odbyły się w Zamościu, Włodawie i Lublinie.

W tegorocznym turnieju wzięło udział 39 drużyn z całego województwa. W naszym okręgu startowało 5 zespołów. Po raz trzeci zwyciężyli chemicy z gimnazjum w Siennicy Nadolnej: Julia Ilnicka,  Norbert Kaluźniak, Jakub Walczyński. Opiekunem grupy był Zbigniew Rzemieniuk. Drugie miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum Nr 4 w Krasnymstawie w składzie: Michał Bojarczuk, Maciej Kowalczyk i Jacek Mąka, przygotowani przez panią Alicję Skibę. Trzecia lokata przypadła gimnazjalistom z Krupego: Karolowi Chudziakowi, Joannie Daniluk, i Adrianowi Kostrzanowskiemu, których opiekunem był także pan Zbigniew Rzemieniuk.
Indywidualnie zwycięstwo odnieśli: Maria Leszczyńska z Gimnazjum w Siennicy Różanej, Norbert Kaluźniak i Julia Ilnicka z naszego gimnazjum.
W finale wojewódzkim, który odbędzie się 2 czerwca w Lublinie, udział wezmą nasi reprezentanci, którzy zajęli drugie miejsce w województwie.
 
Joomla Templates by Joomlashack