godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 102 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj124
Wczoraj878
Ogółem1434736
Twoje IP:54.82.97.27
Gminny etap konkursu „Jestem bezpieczny” PDF Drukuj Email

 

Dnia 30 kwietnia 2014 r. uczennice klas IV-VI naszej szkoły wzięły udział w gminnym etapie konkursu „Jestem bezpieczny”.

W tym roku walka o pierwsze miejsce była bardzo zacięta. Aby wyłonić zwycięzcę świetnie przygotowani uczestnicy pięciu szkół zmierzyli się w aż dwóch dogrywkach! Ostatecznie reprezentantki naszej szkoły (Łucja Chachaj, Kasia Ćwikła i Agata Demczuk) zajęły 1. miejsce w konkursie i tym samym zakwalifikowały się do etapu powiatowego, który odbędzie się 28 maja. GRATULUJEMY!
Nasze zawodniczki już ciężko pracują, więc trzymajmy za nie mocno kciuki! :)

 
Joomla Templates by Joomlashack