godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 134 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1486
Wczoraj2065
Ogółem2013840
Twoje IP:54.226.4.91
Sukces w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym PDF Drukuj Email
Aktualności - Aktualności
Poniedziałek, 25 Marzec 2013

 

Gimnazjaliści naszego powiatu brali udział w konkursie przyrodniczym „Woda – niezwykła substancja”, którego finał odbył się 25 marca  2013r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Krasnymstawie.  

Konkurs składał się z dwóch etapów. W pierwszym uczniowie przygotowywali prezentację multimedialną na temat wody. Do drugiego etapu zakwalifikowały się 3 drużyny: z Zespołu Szkół Nr 3 w Krasnymstawie, Zespołu Nr 5 w Krasnymstawie oraz nasza drużyna kierowana przez pana Zbigniewa Rzemieniuka w składzie: Alicja Kawęcka, Justyna Lis i Grzegorz Łazeba.
Drugi etap polegał na wykazaniu się wiedzą. Nasza drużyna rozwiązała quiz i z największym dorobkiem punktowym zajęła I miejsce. W nagrodę uczniowie wyjadą na zajęcia warsztatowe organizowane w Centrum Edukacji w Warszawie.
Gratulujemy kolejnego sukcesu!

Więcej informacji?

 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack