godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 231 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj933
Wczoraj2681
Ogółem2399818
Twoje IP:3.231.228.109
Grzegorz Łazeba laureatem konkursu chemicznego PDF Drukuj Email
Aktualności - Aktualności
Środa, 20 Luty 2013

 

W czwartek 7 lutego w Lublinie w Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki  odbył się finał konkursu chemicznego organizowanego przez lubelskiego Kuratora Oświaty. Grzegorz Łazeba z Gimnazjum Nr 1 w Siennicy Nadolnej w czasie 90 minut zmierzył się z 14 zadaniami.

Konkurs rozpoczął się od eliminacji szkolnych 11. października 2012 r. W etapie okręgowym w dniu 5. grudnia, Grzesiek zajął II miejsce zdobywając 22 punkty. Etap okręgowy był bardzo trudny, ale dzięki nowemu regulaminowi konkursu, do etapu wojewódzkiego kwalifikuje się nie więcej niż 80 uczniów z najlepszymi wynikami. Grzesiek znalazł się w tej grupie i przystąpił do etapu wojewódzkiego.

W poniedziałek  11 lutego  dowiedzieliśmy się ze stron Kuratorium Oświaty, że Grzegorz Łazeba został pierwszym w historii naszego gimnazjum laureatem konkursu przedmiotowego.

Do konkursu Grześka przygotowywał nauczyciel naszego gimnazjum Zbigniew Rzemieniuk, który w tym roku ma także jeszcze jednego laureata z Gimnazjum Nr 5 w Krupem, jest nim Karol Furman. W ubiegłym roku  Zbigniew Rzemieniuk przygotował Michała Kostrzanowskiego z Gimnazjum Nr 5 w Krupem, który został laureatem konkursu wojewódzkiego z chemii.

Więcej zdjęć i informacji na stronie poświęconej chemii w gimnazjum http://chemicy.manifo.com/, a o dotychczasowych osiągnięciach  można poczytać http://chemicy.manifo.com/chemfani-35 .

 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack