godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1696
Wczoraj2377
Ogółem2286957
Twoje IP:100.26.182.28
Nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Historycznym PDF Drukuj Email
Aktualności - Aktualności
Piątek, 07 Czerwiec 2019

7 czerwca br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Krasnymstawie organizatorzy nagrodzili uczestników XIV edycji Powiatowego Konkursu Historycznego „Ocalmy naszą przeszłość”. Dla nas była to miła uroczystość, gdyż po raz kolejny prace reprezentantów naszej szkoły zostały docenione. Pierwszą nagrodę w kategorii prac indywidualnych szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych otrzymał Mikołaj Koziej z klasy VII. Został też wyróżniony nagrodą Poseł na Sejm RP Teresy Hałas. W kategorii prac zespołowych Agata Demczuk i Łucja Kubina zdobyły I nagrodę. Konkursowe jury doceniło także pracę Julii Korchut i Oliwii Korchut, które otrzymały III nagrodę w tej samej kategorii. Gratulujemy sukcesu.

Agata, Łucja, Julia i Oliwia za kilka dni staną się absolwentkami naszej szkoły. Od kilku lat biorą udział w tym konkursie i zajmują czołowe miejsca. Nauczycielka historii dziękuje za wspólną pracę i zgłębianie wiedzy o przeszłości  naszego regionu.

 

Jawność finansów publicznych

Joomla Templates by Joomlashack