godlo.jpg

Konkurs Recytatorski

Szukaj

Użytkownicy

Naszą witrynę przegląda teraz 103 gości 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj1431
Wczoraj1555
Ogółem1921112
Twoje IP:34.204.52.4
Krzysztof Darmochwał CZŁOWIEKIEM ROKU 2017 PDF Drukuj Email
Środa, 07 Marzec 2018
Mamy przyjemność poinformować o sukcesie Krzysztofa Darmochwała, nauczyciela naszej szkoły, który został CZŁOWIEKIEM ROKU 2017 w plebiscycie Kuriera Lubelskiego.
6 marca w Teatrze Muzycznym w Lublinie odbyła się uroczysta gala podsumowująca rozstrzygnięcie plebiscytu Kuriera Lubelskiego. W tej edycji wybierano człowieka roku we wszystkich powiatach województwa lubelskiego w czterech kategoriach: działalność społeczna i charytatywna, samorządność i społeczność lokalna, biznes, kultura. W powiecie krasnostawskim w wyniku głosowania w kategorii kultura CZŁOWIEKIEM ROKU 2017 został nasz nauczyciel Krzysztof Darmochwał. Pana Krzysztofa Kapituła Redakcji Kuriera Lubelskiego nominowała za wieloletnią działalność kapeli folkowej STYRTA, propagowanie tradycji, promocję gminy, zdobywanie wielu prestiżowych nagród. Trzeba wspomnieć, że STYRTA powstała w 2002 roku w naszej szkole, a obecnie funkcjonuje w GCK w Siennicy Nadolnej.
 
Joomla Templates by Joomlashack